mask

מותג בבעלות חברת לניר תקשורת בע"מ. המיזם נועד לחבר כל ישוב בישראל לאינטרנט מהיר ויציב באמצעות תשתית של סיבים אופטיים וטכנולוגיות מתקדמות נוספות שמאפשרות מהירות ויציבות שטרם נראו בישראל.

אנו מאמינים שאינטרנט בשנת 2021 הוא לא מותרות אלא צורך של ממש ואנחנו נחושים לספק אותו לכל מקום ישוב באשר הוא ע"י מגוון פתרונות יצירתיים שפיתחנו עם השנים יחד עם שימוש בטכנולוגיות המעודכנות ביותר. כתושבים בישובים מרוחקים בהם רשת האינטרנט לא הייתה יציבה חווינו את הקושי להקים עסקים ולקיים חיי שגרה וכלכלה נורמליים גיבשנו פתרון וצברנו ניסיון רב בהפעלתו.

אנו מחזיקים ברישיונות המאפשרים הפעלה וחיבור של תשתיות תקשורת.

 

XFiber
היתרונות |שלנו
איתנות פיננסית
חיברנו מספר רב של ישובים לרשת האינטרנט.
ישובים אלו מהווים עוגן כלכלי ותזרים מזומנים יציב. כמו כן החברה גייסה הון רב ממשקיעים פרטיים ומגורמים בנקאיים לשם התרחבות למאות אלפי לקוחות נוספים.
תקשורת חיובית
אנו מאמינים שהתהליך חשוב לא פחות מהתוצאה הסופית. אנו פועלים תמיד בשיתוף פעולה מלא עם הגורמים השונים בישוב/שכונה/עיר. חשובה לנו מאוד רמת השירות לאורך כל חיי הפרויקט - מהתכנון והפריסה עד לתחזוקה שוטפת.
ניסיון ומקצועיות
למייסדי לניר תקשורת ניסיון עשיר בהקמת תשתיות תקשורת מאפס וחיבור ישובים רבים ושכונות שלמות לאינטרנט מהיר תוך מתן מענה כולל לצרכי התקשורת של האוכלוסייה המקומית.
מחויבות ותשוקה
אנו מחויבים לתת את השירות והמוצר הטובים ביותר במדינת ישראל מתוך הניסיון הרב שצברנו. כן אנו מחויבים לעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה והחדשנות. תקשורת מהירה זו התשוקה שלנו.
background background
מהי רשת הסיביים האופטיים
אותה אנו פורסים?

סיבים אופטיים היא תשתית הנתונים המתקדמת ביותר בעולם ומאפשרת קצבים מהירים באיכות קו מקסימלית. היא משאירה הרחק מאחור את הטכנולוגיות המיושנות הפרוסות כיום בארץ. תשתית הסיבים מאפשרת העברת שירותי אינטרנט, טלפוניה ומדיה במהירות גבוהה.

תשתית התקשורת של החברה מבוססת על סיבים האופטיים שעוביים כחוט השערה. זוהי טכנולוגיית התקשורת  היקרה, הטובה, האמינה והיציבה ביותר להעברת נתונים בטווחים ארוכים וקצרים. טכנולוגיה זו מבטיחה רמת אמינות גבוהה שכן אינה תלויה במזג האוויר, בהפרעות חשמליות, בהפרעות תדרים ובמרחק בין נקודות התקשורת.

תוצאת תמונה עבור fiber optic

שיפור אדיר |בחווית הגלישה
התקדמו לחוויית גלישה שלא הכרתם בהירות מטורפת וזמני תגובה מידיים. בדיקת המהירות שרצה היא בדיקה אמתית של לקוחות שלנו. שימו לב שהחיבור סימטרי- העלאה והורדה באותו קצב מטורף!
זום חלק ובלי השהיות
שימוש במספר מכשירים במקביל
חויית אינטרנט ממכרת
צפייה חלקה ב4k
גיבויים והעלאות במהירות הבזק
החבילות |שלנו
1000
1000 Mbps
מהירות העלאה והורדה עד 1000/100Mbps
חבילת הדגל לאינטרנט בהירות שיא ללא גבולות- מתאים לעסקים, גיימרים וכאלו שלא מפשרים על איכות מקסימלית. מעכשיו אפשר לקבוע פגישה מהספה בלי לחשוש שיהיו שיבושים בקו.
500
500 Mbps
מהירות העלאה והורדה עד 500/50Mbps
חבילה משפחתית שמאפשרת להקיץ מספר גדול לש מכשירים במקביל מבלי שהעבודה תאט או תתקע. מתאים במיוחד לימי הקורונה שכל המשפחה בזום. הילדים ירגישו שהם ממש בכיתה.
200
200 Mbps
מהירות העלאה והורדה עד 200/20Mbps
החבילה הבסיסית שלנו למי שמעדיף לחסוך. אך אל דאגה גם בחבילה הזו תקבלו מהירות מטורפת ויציבות שלא הכרתם.
לקוחות ממליצים
שאלות |ותשובות
איך המחיר נמוך כל כך? זה מה שאני משלם לבזק על מוצר גרוע בהרבה!
+ -

החברה עובדת במודל ייחודי ורזה המאפשר לה לקצץ בעלויות ולספק לכם אינטרנט אדיר במחיר משתלם.

באזיה שכונות הפיילוט יפעל?
+ -

שכונת היובל, קטמונים ושות'

תוך כמה זמין תתחילו בפריסה?
+ -

לאחר הרשמה של 50% מבתי האב אזור הפיילוט נתחיל מיידת בפריסה.

כמה תעלה ההתקנה
+ -

ההתקנה ללא עלות למשך החודש הראשון של הפיילוט. במידה ותרצו להישאר תשלמו עלות חד פעמית של 500 ש"ח.

יש אפשרות לחבילה משולבת עם קו טלפון?
+ -

בוודאי. אפשרי לרכוש קו טלפון מבוסס VOIP

300 דקות שיחה רק ב- 25 ש"ח כולל מע"מ

ואם אני רוצה סינון?
+ -

סינון הוא שירות של ספק האינטרנט המאפשר למשתמשים לדרוש חסימת אתרים לא ראויים. השירות ניתן ללא תמורה. באחריות המשתמש לדרוש להפעיל השירות.

אם אתם מעוניינים ברימון אפשרי לחבר אותו לאינטרנט שאנו מציעים.