mask
top image

ישוב בהרשמה

סטטוס התחברות

1. בהרשמה
2. בפריסה
3. מחובר

 

מבית לניר תקשורת

אקספייבר שמה לה למטרה לחבר כל ישוב בישראל לאינטרנט מהיר ויציב באמצעות תשתית של סיבים אופטיים וטכנולוגיות מתקדמות נוספות המאפשרות מהירות ויציבות שטרם נראו בישראל.

אנו מאמינים שאינטרנט בשנת 2022 הוא לא מותרות אלא צורך של ממש ואנחנו נחושים לספק אותו לכל מקום ישוב ע"י מגוון פתרונות יצירתיים שפיתחנו עם השנים יחד עם שימוש בטכנולוגיות המעודכנות ביותר. כתושבים בישובים מרוחקים בהם רשת האינטרנט לא הייתה יציבה חווינו את הקושי להקים עסקים ולקיים חיי שגרה וכלכלה נורמליים  ואת הצורך באינטרנט מהיר ויציב, עשינו הכל על מנת לייצר פתרון אינטרנט מהיר מאוד ויציב  וצברנו ניסיון רב בהפעלתו.

אנו מחזיקים ברישיונות המאפשרים הפעלה וחיבור של תשתיות תקשורת.

ועכשיו החבילות שלנו במבצע לשנה הראשונה!
1000
1000 Mbps
מהירות העלאה והורדה עד 1000/1000Mbps
חבילת הדגל לאינטרנט במהירות שיא ללא גבולות- מתאים לעסקים, גיימרים וכאלה שלא מתפשרים על איכות מקסימלית. מעכשיו אפשר לקבוע פגישה מהספה בלי לחשוש שיהיו שיבושים בקו.

139 ₪ 

600
600 Mbps
מהירות העלאה והורדה עד 600/600Mbps
חבילה משפחתית שמאפשרת לחבר מספר גדול של מכשירים במקביל מבלי שהעבודה תאט או תתקע. מתאים במיוחד לימי הקורונה כשכל המשפחה בזום. הילדים ירגישו שהם ממש בכיתה.
119 ₪  129 ₪
300
300 Mbps
מהירות העלאה והורדה עד 300/300Mbps
החבילה הבסיסית שלנו לאלה שמעדיפים לחסוך. אך אל דאגה – גם בחבילה הזו תקבלו מהירות מטורפת ויציבות שלא הכרתם.
99 ₪ 119 ₪
מתגורר בישוב בהרשמה ועדיין לא נרשמת? מלאו פרטים הבאים
    עדכונים (חובה): אני מאשר/ת לחברת לניר תקשורת בע"מ לשלוח לי עדכונים לגבי פריסה וחיבורים של תשתיות סיבים האופטיים בישוב בדרכי התקשורת המקובלות, לרבות טלפון, דוא"ל, מסרון, הודעת WhatsApp, דואר וכדו'
    מבצעים והטבות: אני מאשר/ת לחברת לניר תקשורת בע"מ לשלוח לי מבצעים והטבות בכל דרכי התקשורת המקובלות, לרבות טלפון, דוא"ל, מסרון, הודעת WhatsApp, דואר וכדו'
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
שתף עם חברים שנגיע בהקדם גם אליך:
שיפור אדיר |בחווית הגלישה
התקדמו לחוויית גלישה שלא הכרתם במהירות גבוהה ובזמני תגובה מידיים. משמאל תוכלו לראות בדיקות מהירות אמיתיות של לקוחות שלנו, לפני ואחרי ההתקנה. שימו לב שהחיבור סימטרי - העלאה והורדה באותו קצב גבוה!
זום חלק ובלי השהיות
שימוש במספר מכשירים במקביל
חויית אינטרנט ממכרת
צפייה חלקה ב4k
גיבויים והעלאות במהירות הבזק
לקוחות ממליצים
לפני ש XFIBER הגיעו אלינו האינטרנט בישוב היה ממש על הפנים. היוטיוב היה נתקע כל הזמן ועל "זום" בכלל לא היה על מה לדבר.. החברה הבטיחה לפרוס רשת סיבים מהירה ולשפר את איכות ומהירות הגלישה משמעותית… בהתחלה הייתי סקפטי. אבל לשבחם ייאמר שההבטחה קוימה במלואה… יש לנו היום אינטרנט טיל!!! שחברים באים מהמרכז הם מקנאים בנו 🙂
עו"ד נתי רום , אש קודש
כבעלת עסק בתחום השיווק הדיגיטלי אני מחוברת לאינטרנט 24/6. בלי אינטרנט מעולה לא יכלתי לפתח את העסק ולהצמיח אותו למימדים שבהם הוא נמצא היום. אני מודה לחברת לאקסבייבר מקרב הלב על השירות הטוב, היצריתיות בפתרונות יצרתיות לבקשות המוזרות שלי ובעיקר על אינטרנט נפלא. מזל שיש אתכם!!
יונה מעיין , חיפה
האינטרנט בחוות יאיר סבל מבעיות קשות. אנחנו ישוב מורכב טופוגרפית ופתרונות האינטרנט הקיימים לא היו מסוגלים לספק את הצרכים הבסיסיים לאינטרנט יציב ומהיר. מאז שהתחברנו לXFIBER אנחנו לא מפסיקים להגיד תודה. על השירות הלבבי והמקצועי ובעיקר על האינטרנט המהיר. הוא עובד מדהים. אנחנו עובדים מהבית בתקופת הקורונה ויש לנו לפחות 6 מחשבים מחוברים במקביל לזום.
ירון כרמי , חוות יאיר
כעצמאית אני זקוקה לאינטרנט כמהיר ויציב. הייתי מוכנה לשלם על השירות המעולה הזה הרבה יותר. אבל אני לא מתנגדת לקבל קו סימטרי במהירות גבוהה בכזה מחיר מצחיק. תודה לכם!!
שירה איגל , רמות
ישובים נוספים