mask
top image

פרויקט השכונה הצבאית ביבנה

סטטוס התחברות

1. בהרשמה
2. בפריסה
3. מחובר

תושבי פרויקט השכונה הצבאית ביבנה היקרים,

נמאס מניתוקים? נמאס מאינטרנט איטי? נמאס ממחירים בשמיים?

הגיע הזמן לעבור למהפכת הסיבים האופטיים של XFiber  ולעבור לאינטרנט יציב וסימטרי במהירות האור!!!

הירשמו בתחתית העמוד על מנת שנוכל להיערך לפריסה באזורכם ולחזור אליכם עם פרטים בזמן הקרוב.

שימו ♥ – הטבה לנרשמים מראש –  הנחה נוספת של  15 ₪ ממחירי החבילות כל חודש ל 3 שנים (הטבה בשווי 540 ₪). *

הרשמה מוקדמת עד 14/7/22.

מחירי החבילות שלנו (תשתית + ספק) לחודש:  

 

1. סיב אופטי סימטרי ↑↓ עד 300/300Mbps ב  119 ₪, מבצע ללקוחות חדשים ל 12 חודשים ראשונים 99 ₪  לנרשמים בהרשמה מוקדמת 84 ₪.

 

2. סיב אופטי סימטרי ↑↓ עד 600/600Mbps ב 139 ₪, מבצע ללקוחות חדשים ל 12 חודשים ראשונים 119 ₪  לנרשמים בהרשמה מוקדמת 104 ₪.

 

3. סיב אופטי סימטרי ↑↓ עד 1,000/1,000Mbps ב 159 ₪, מבצע ללקוחות חדשים ל 12 חודשים ראשונים 139 ₪  לנרשמים בהרשמה מוקדמת 124 ₪.

*גלישה במהירות סימטרית = קצב שווה עבור ההעלאה והורדה!

 

ציוד קצה:
• ראוטר- נתב אופטי 4 אנטנות, 4 פורטים 1Gb, תקן AC עם קליטת סופר wifi:
20 ₪ לחודש

 

תומך במגדיל טווח- MESH:
15 ₪ לחודש

 

אופציה לקו טלפון: חבילה הכוללת 500 דקות שיחה לניידים ונייחים בארץ – 30 ₪ לחודש

 

אופציה לספק סינון תוכן רימון – בעלות 45 ₪  (55 ₪)

 

סינון תוכן רגיל- ללא עלות.

 

*מחיר התקנה – 15 ₪ למשך 36 חודשים  (פריסה של 540 ₪ ל 36 תשלומים)
לדוגמא בחבילת 300/300 עלות החבילה החודשית 99 ₪ פחות 15 ₪ (הנחה לנרשמים ברישום המוקדם בלבד כלומר 84 ₪)  + 15 ₪ עלות התקנה, כך שבפועל התשלום יהיה 99 ₪ לחודש + עלות ראוטר + עלות Mesh (במידה ורוצים).
מתגורר בפרויקט השכונה הצבאית ביבנה ועדיין לא נרשמת? מלאו פרטים הבאים
    עדכונים (חובה): אני מאשר/ת לחברת לניר תקשורת בע"מ לשלוח לי עדכונים לגבי פריסה וחיבורים של תשתיות סיבים האופטיים בישוב בדרכי התקשורת המקובלות, לרבות טלפון, דוא"ל, מסרון, הודעת WhatsApp, דואר וכדו'
    מבצעים והטבות: אני מאשר/ת לחברת לניר תקשורת בע"מ לשלוח לי מבצעים והטבות בכל דרכי התקשורת המקובלות, לרבות טלפון, דוא"ל, מסרון, הודעת WhatsApp, דואר וכדו'
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
שתף עם חברים שנגיע בהקדם גם אליך:
שיפור אדיר |בחווית הגלישה
התקדמו לחוויית גלישה שלא הכרתם במהירות גבוהה ובזמני תגובה מידיים. משמאל תוכלו לראות בדיקות מהירות אמיתיות של לקוחות שלנו, לפני ואחרי ההתקנה. שימו לב שהחיבור סימטרי - העלאה והורדה באותו קצב גבוה!
זום חלק ובלי השהיות
שימוש במספר מכשירים במקביל
חויית אינטרנט ממכרת
צפייה חלקה ב4k
גיבויים והעלאות במהירות הבזק
לקוחות ממליצים
לפני ש XFIBER הגיעו אלינו האינטרנט בישוב היה ממש על הפנים. היוטיוב היה נתקע כל הזמן ועל "זום" בכלל לא היה על מה לדבר.. החברה הבטיחה לפרוס רשת סיבים מהירה ולשפר את איכות ומהירות הגלישה משמעותית… בהתחלה הייתי סקפטי. אבל לשבחם ייאמר שההבטחה קוימה במלואה… יש לנו היום אינטרנט טיל!!! שחברים באים מהמרכז הם מקנאים בנו 🙂
עו"ד נתי רום , אש קודש
כבעלת עסק בתחום השיווק הדיגיטלי אני מחוברת לאינטרנט 24/6. בלי אינטרנט מעולה לא יכלתי לפתח את העסק ולהצמיח אותו למימדים שבהם הוא נמצא היום. אני מודה לחברת לאקסבייבר מקרב הלב על השירות הטוב, היצריתיות בפתרונות יצרתיות לבקשות המוזרות שלי ובעיקר על אינטרנט נפלא. מזל שיש אתכם!!
יונה מעיין , חיפה
האינטרנט בחוות יאיר סבל מבעיות קשות. אנחנו ישוב מורכב טופוגרפית ופתרונות האינטרנט הקיימים לא היו מסוגלים לספק את הצרכים הבסיסיים לאינטרנט יציב ומהיר. מאז שהתחברנו לXFIBER אנחנו לא מפסיקים להגיד תודה. על השירות הלבבי והמקצועי ובעיקר על האינטרנט המהיר. הוא עובד מדהים. אנחנו עובדים מהבית בתקופת הקורונה ויש לנו לפחות 6 מחשבים מחוברים במקביל לזום.
ירון כרמי , חוות יאיר
כעצמאית אני זקוקה לאינטרנט כמהיר ויציב. הייתי מוכנה לשלם על השירות המעולה הזה הרבה יותר. אבל אני לא מתנגדת לקבל קו סימטרי במהירות גבוהה בכזה מחיר מצחיק. תודה לכם!!
שירה איגל , רמות
ישובים נוספים